One of the easiest ways I know of to stay on track when you start working out is to have a friend working out with you. If you can find someone who is available at the same time as your workout you will not only get to spend some time together but you will both be getting healtier and learning how to get rid of armpit fat as well as firming and toning other areas of your body. weight loss surgery links 4 Calorie shifting diet plan killer foods for fat loss A.) Yes how much does la weight loss cost? Since Cocopure is comprised of pure cocoa, this makes it a drink that anyone (yes, even diabetics) can enjoy! The problem with the processed chocolate found in candies and treats is that corn syrup, oils, and other elements were used in making them. This brings a negative connotation to the word cocoa or anything associated with it, even though it has been proven that cocoa in its pure state provides several health benefits. The only thing that s hard to believe about Cocopure is how long it has taken for it to be developed! It s hard to imagine anyone would turn down trying a great tasting and healthy drink for some of the Americanized food that we know all too well these days. herbal weight loss patches Using a crème form of vitamin A increases the amount that the body absorbs and it directly aids the area that it is applied to. In this capacity, a crème form of vitamin A works significantly faster than, say, a vitamin capsule, and it ensures that the skin cells of the penis receive a higher dose of vitamin A than the entire body. healthy meals for weight loss Malé Svatoňovice - PC tipy a návody
Hlavní menu
Úvodní stránka
O obci
Aktuality
Úřední deska
Úřední oznámení
Elektronická podatelna
Muzeum bří Čapků
Turistické informace
Spolky a sdružení
Kultura
Školská zařízení
Zdravotnictví
Časopis Studánka
Fotogalerie
Odkazy
Místní podnikatelé
Kontakty
Dotazovna
Vyhledávání
PC tipy a návody
Inzerce
Webkamery MS
Blesková zpráva

Veřejné zasedání
zastupitelstva obce
se koná 28.4.2014
od 18.00 hod. na OÚ
__________________ 
Fotky z velikonoční
výstavy jsou v galerii

______________
Nové reportáže z obce
najdete na stránkách
televize-js

 
Novinky ke stažení
file icon Veřejné zasedání zastupitelstva obce 28.4.2014 - plakát
(Zápisy ze zastupitelstva obce)

file icon Usnesení rady 08/2014
(Usnesení rady obce 2014)

file icon Usnesení rady 07/2014
(Usnesení rady obce 2014)

Czechpoint
Logo CzechPoint
Anketa
Co Vám schází na Svatoňovických stránkách?
 
Aktuální návštěvníci
Právě zde jsou
Hosté : 10
Statistiky
Členů: 10
Novinky: 576
Odkazy: 64
Návštěvníků: 1951070
TOPlist Statistiky

 

TOPlist statistiky
 

Webmaster
hylmar
Partnerské weby

Svazeb obcí Jestřebí hory
Království - Jestřebí hory
Televize JS
Adršpašsko - Teplické skály
Turistický region Kladské pomezí

 

RSS kanál
Úvodní stránka arrow PC tipy a návody
PC tipy a návody Tisk E-mail
Sobota, 12 duben 2008

1) Pro lidi se slabším zrakem - zvětšení stránky

Víte, že si naše stránky můžete zvětšit do rozměru, který využije celou šířku Vašeho monitoru a písmo se zvětší tak, že hůře vidící občané nebudou potřebovat brýle? Návod je velice jednoduchý:

Na klávesnici podržte stisknuté tlačítko Ctrl a k tomu zatočte kolečkem na Vaší myši (pokud nemáte na své myši kolečko, stačí ke stisknutému Ctrl několikrát stisknout tlačítko + na numerické klávenici vpravo)

Obraz se Vám bude zvětšovat (s tlačítkem - zmenšovat) podle Vaší potřeby. Při překliknutí do jiné sekce či kategorie se nastavení zobrazení zachová, bude jen třeba si stránku správně vycentrovat pomocí šipek nebo spodního posuvníku (posun doprava či doleva)
______________________________________________

2) RSS kanál - jednoduchý popis

Mohli jste si všimnout, že jsme na naše stránky vložili i tzv. RSS kanál (levá nabídka úplně dole) Co to vlastně RSS kanál je a k čemu slouží?

RSS (Really Simple Syndication) je služba poskytovaná většinou novinkových webů. Slouží ke snadnému informování uživatele o změně na sledovaném webu (třeba o přidání novinky, článku, stránky...).

Jak to funguje z vašeho hlediska?
Použijete takzvanou RSS čtečku - to je buď klasický program, kupříkladu FeedReader, nebo je to webová služba (třeba G-Mail umí RSS), nebo využijete RSS čtečku integrovanou v nějakém programu, který běžně používáte pro zobrazování internetových stránek (prohlížeč Internet Explorer 7, Firefox 2 - RSS umí, byť nijak zvlášť přehledně. Opera umí všechno; další velkou skupinou kandidátů na tyto funkce jsou e-mailoví klienti - Seznam a další).
Nu, teďka už stačí do čtečky vložit seznam svých oblíbených webů, respektive jejich RSS kanálů (takzvaných feedů). Některé čtečky, zvláště ty integrované do prohlížeče, to zvládají téměř automaticky, u jiných je potřeba natvrdo zkopírovat a vložit adresu kanálu (většinou má příponu .rss, občas .php).
Tak, ještě si nastavte nějakou rozumnou dobu zjišťování nových zpráv (třeba ob dvě hodiny) a hurá - už žádné obíhání desítek oblíbených webů pod lacinou záminkou jestli zde není něco nového. Prostě RSS šetří čas a všechny novinky ohlídá za vás.
Ještě přidáme pár odkazů, kde je služba RSS popsána více podrobně:
PhotoExtract (Seznam s videoukázkou), CZilla, Rozhlas, Eda, POOH a spousta dalších. Stačí si do nějakého vyhledávače (Google či Seznam) zadat vyhledání návodu k RSS.
_____________________________________________


 
 
© 2006 Malé Svatoňovice. Stránky vyrobil Ing. Jakub Kult, MSc. - www.gigaweb.cz.