The Body Body By Vi 90 Day Challenge diet shakes Furthermore, the Atkins diet is divided into some phases, as follows: cool training If you ve lost weight too rapidly or if you ve followed a very low calorie starvation diet in the past, then you may have damaged your metabolism. Once this occurs, it can become extremely difficult to achieve any further loss of body fat at all. If you ve ever experienced a weight loss plateau where the scale won t budge, even when it seems like you re working hard and doing everything right, then you know exactly what I m talking about. The good news is, metabolic damage can be repaired. All it takes is the right combination of metabolism-stimulating exercise and metabolism-stimulating nutrition (NOT just a diet), all done consistently over time weight loss jokes Low-glycemic Food Ingredient scarsdale medical diet “Everyone noticed the change,” Andy added. Home Page Malé Svatoňovice - PC tipy a návody
Hlavní menu
Úvodní stránka
O obci
Aktuality
Úřední deska
Úřední oznámení
Elektronická podatelna
Muzeum bří Čapků
Turistické informace
Spolky a sdružení
Kultura
Školská zařízení
Zdravotnictví
Časopis Studánka
Fotogalerie
Odkazy
Místní podnikatelé
Kontakty
Dotazovna
Vyhledávání
PC tipy a návody
Inzerce
Webkamery MS
Blesková zpráva

Veřejné zasedání
zastupitelstva obce
se koná 28.4.2014
od 18.00 hod. na OÚ
__________________ 
Fotky z velikonoční
výstavy jsou v galerii

______________
Nové reportáže z obce
najdete na stránkách
televize-js

 
Novinky ke stažení
file icon Oznámení o době a místě konání voleb do Evropského parlamentu
(Volby do Evropského parlamentu)

file icon Veřejné zasedání zastupitelstva obce 28.4.2014 - plakát
(Zápisy ze zastupitelstva obce)

file icon Usnesení rady 08/2014
(Usnesení rady obce 2014)

Czechpoint
Logo CzechPoint
Anketa
Co Vám schází na Svatoňovických stránkách?
 
Aktuální návštěvníci
Právě zde jsou
Hosté : 9
Statistiky
Členů: 10
Novinky: 577
Odkazy: 64
Návštěvníků: 1957449
TOPlist Statistiky

 

TOPlist statistiky
 

Webmaster
hylmar
Partnerské weby

Svazeb obcí Jestřebí hory
Království - Jestřebí hory
Televize JS
Adršpašsko - Teplické skály
Turistický region Kladské pomezí

 

RSS kanál
Úvodní stránka arrow PC tipy a návody
PC tipy a návody Tisk E-mail
Sobota, 12 duben 2008

1) Pro lidi se slabším zrakem - zvětšení stránky

Víte, že si naše stránky můžete zvětšit do rozměru, který využije celou šířku Vašeho monitoru a písmo se zvětší tak, že hůře vidící občané nebudou potřebovat brýle? Návod je velice jednoduchý:

Na klávesnici podržte stisknuté tlačítko Ctrl a k tomu zatočte kolečkem na Vaší myši (pokud nemáte na své myši kolečko, stačí ke stisknutému Ctrl několikrát stisknout tlačítko + na numerické klávenici vpravo)

Obraz se Vám bude zvětšovat (s tlačítkem - zmenšovat) podle Vaší potřeby. Při překliknutí do jiné sekce či kategorie se nastavení zobrazení zachová, bude jen třeba si stránku správně vycentrovat pomocí šipek nebo spodního posuvníku (posun doprava či doleva)
______________________________________________

2) RSS kanál - jednoduchý popis

Mohli jste si všimnout, že jsme na naše stránky vložili i tzv. RSS kanál (levá nabídka úplně dole) Co to vlastně RSS kanál je a k čemu slouží?

RSS (Really Simple Syndication) je služba poskytovaná většinou novinkových webů. Slouží ke snadnému informování uživatele o změně na sledovaném webu (třeba o přidání novinky, článku, stránky...).

Jak to funguje z vašeho hlediska?
Použijete takzvanou RSS čtečku - to je buď klasický program, kupříkladu FeedReader, nebo je to webová služba (třeba G-Mail umí RSS), nebo využijete RSS čtečku integrovanou v nějakém programu, který běžně používáte pro zobrazování internetových stránek (prohlížeč Internet Explorer 7, Firefox 2 - RSS umí, byť nijak zvlášť přehledně. Opera umí všechno; další velkou skupinou kandidátů na tyto funkce jsou e-mailoví klienti - Seznam a další).
Nu, teďka už stačí do čtečky vložit seznam svých oblíbených webů, respektive jejich RSS kanálů (takzvaných feedů). Některé čtečky, zvláště ty integrované do prohlížeče, to zvládají téměř automaticky, u jiných je potřeba natvrdo zkopírovat a vložit adresu kanálu (většinou má příponu .rss, občas .php).
Tak, ještě si nastavte nějakou rozumnou dobu zjišťování nových zpráv (třeba ob dvě hodiny) a hurá - už žádné obíhání desítek oblíbených webů pod lacinou záminkou jestli zde není něco nového. Prostě RSS šetří čas a všechny novinky ohlídá za vás.
Ještě přidáme pár odkazů, kde je služba RSS popsána více podrobně:
PhotoExtract (Seznam s videoukázkou), CZilla, Rozhlas, Eda, POOH a spousta dalších. Stačí si do nějakého vyhledávače (Google či Seznam) zadat vyhledání návodu k RSS.
_____________________________________________


 
 
© 2006 Malé Svatoňovice. Stránky vyrobil Ing. Jakub Kult, MSc. - www.gigaweb.cz.